Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Kruszwica zaprasza na Podwieczorki z Akademią Mistrza

dodano , Kruszwica, materiał promocyjny

Akademia Mistrza powstała w 2008 roku w odpowiedzi na potrzeby środowiska cukierniczo-piekarniczego dotyczące podnoszenia kwalifikacji zawodowych i biznesowych.

Jeśli chcesz:

  • dowiedzieć się więcej na temat praw i obowiązków wobec instytucji kontroli
  • nauczyć się, jak swobodnie i merytorycznie rozmawiać z kontrolerami
  • zdobyć praktyczne umiejętnosci stosowania przepisów prawnych

weź udzial w podwieczorku z Akademią Mistrza, który poprowadzi Adriana Głuchowska, ekspert w dziedzinie finansów publicznych i prawa pracy.


Warsztaty skierowane do piekarzy, jak ido innych osób pracujacych w piekarniach i cukierniach. Uczestnicy zapoznają się ze zmianami w prawie pracy a także zaktualizują wiedzę i rozwiną umiejętności z zakresu praktycznego stosowania przepisów prawa pracy.


ZAPISZ SIE JUZ DZIŚ!
04.06 Dwór Hulanka, Bydgoszcz
05.06 Hotel Kosmowski, Wrzesnia

REJESTRACJA I SZCZEGÓŁY NA:
www.akademiamistrza.pl

 ADRIANA GŁUCHOWSKA
ekspert z wieloletnim doświadczeniem z dziedziny finansów publicznych oraz prawa pracy. Od lat zajmuje sie opracowywaniem i wdrażaniem procedur w instytucjach sektora finansów publicznych oraz podmiotach prywatnych. Od 1998 roku przeszkoliła ponad kilkanaście tysięcy osób, przeprowadzajac setki szkoleń.

Współpracuje z najwiekszymi cukierniami i piekarniami na terenie całej Polski – jako niezależny ekspert i doradca biznesowy. Jako głos doradczy i ekspert na co dzień rozwiązuje nietypowe problemy z praktyki przedsiębiorstw i urzędów.