Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Poznaj nawyki warte miliony

dodano , Redakcja AK

Poznaj „nawyki milionerów”, ludzi, którzy zbudowali imperia i zgromadzili fortuny w ciągu jednego pokolenia. Dowiedz się, jakie metody pozwalają myśleć efektywniej, jak podejmować lepsze decyzje oraz działać skuteczniej. Sięgnij po najnowszą książkę Briana Tracy'go „Nawyki warte miliony”. Premiera 5 czerwca br.

Brian Tracy to ekspert w zakresie rozwoju osobistego oraz sukcesu zawodowego, charyzmatyczny mówca, przemawiający co roku do ponad 450 tysięcy osób. Ma rzadką umiejętność prowadzenia szkoleń w sposób, który pobudza słuchaczy do bezzwłocznego wdrażania w praktyce poznawanych technik i wartości. Ponadto jest autorem inspirujących książek, które raz po raz podbijają rankingi bestsellerów księgarni Amazon.com, Merlin.pl czy EMPiK. 5 czerwca br. na polskim rynku ukaże się jego najnowsza publikacja „Nawyki warte miliony”, szczególna pod wieloma względami.

– Wszystkie książki Briana Tracy’ego są genialne. Ale „Nawyki warte miliony” jest szczególna pod wieloma względami. Sukces, zdrowie i szczęście to kwestia wyboru. Ta książka trafnie wyjaśnia, dlaczego ludzie nie zawsze dokonują właściwych wyborów. Pokazuje, jak wyjść poza wewnętrzne komunikaty i wykształcić nawyk myślenia wartego milion dolarów! – napisał Joseph Sherren, certyfikowany mówca, członek Globalnej Federacji Mówców, profesor w Schulich School of Business na Uniwersytecie Nowojorskim oraz autor bestsellerów.

Jak mówi Brian Tracy, „Nieważne kim się urodziłeś, ważne kim chcesz zostać”. Do osiągnięcia tego celu potrzebne są konkretne działania, w których kluczowe są nawyki. Sięgnij po „Nawyki warte miliony”, a dowiesz się jak:

  • Przejąć kontrolę nad swoim życiem i zacząć dokonywać lepszych wyborów
  • Zdobyć upragnioną niezależność finansową
  • Zmobilizować się do działania oraz osiągnąć życiowe cele
  • Odświeżyć relacje z bliskimi osobami
  • Stać się osobą pełną najlepszej energii

Dla kogo jest książka „Nawyki warte miliony”

Ta książka jest dla Ciebie, jeżeli szukasz prawdziwej odpowiedzi na pytanie, dlaczego niektórzy odnoszą większe sukcesy niż inni i nie zadowala Cię odpowiedź, że świat jest niesprawiedliwy, albo że tylko osoby, które mają niezwykłe szczęście, mogą być bogate i spełnione.

Ta książka jest dla Ciebie, jeżeli chcesz osiągnąć ambitne cele, wiesz, jak ważne są nawyki, jak kształtują nasze życie i chcesz zapanować nad nimi tak, by upragniony sukces przekuć w rzeczywistość.

Poznaj „nawyki milionerów”, czyli ludzi, którym udało się zbudować imperia i zgromadzić fortuny w ciągu jednego pokolenia. Dowiedz się, jakie metody pozwalają myśleć jeszcze efektywniej, jak podejmować lepsze decyzje oraz działać skuteczniej. Przeczytaj o technikach zarządzania finansami, zdecydowanie ułatwiających osiąganie niektórych celów.

Największe zadanie jednak wciąż przed Tobą. Pracuj nad własnym charakterem. Masz stać się wspaniałym człowiekiem. Być kimś, kto nadaje kierunek swojej społeczności i jest wzorem doskonałości. Jednak, by to osiągnąć, czeka Cię intensywna praca nad własnymi nawykami. Wybierz te, które są potrzebne i konsekwentnie je utrwalaj.

Sukces nadejdzie. Wystarczy, że świadomie wyuczysz się pożądanych zachowań.

Pamiętaj, 5 czerwca 2019 r. premiera „Nawyki warte miliony”