Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Sklep Mistrza Branży – kupuj wiedzę online

dodano , Redakcja AU

Książki, prenumerata, szkolenia– dziś wiedzę można kupić szybko i bezproblemowo przez Internet. Również w naszym sklepie online. Sprawdź już teraz i rozwijaj w sobie Mistrza z nami!

Dziś, jak nigdy wcześniej, do rozwoju własnego i firmy na mistrzowskim poziomie potrzebna jest wiedza w szerokim zakresie: biznesowa, marketingowa, w tym posługiwanie się social mediami, a także znajomość trendów w piekarstwie, cukiernictwie czy lodziarstwie oraz podążanie za nowymi technikami i technologiami.
Wiedza pewna, sprawdzona, tworzona przez profesjonalistów.
Wiedza dostępna w JEDNYM miejscu, na wyciągnięcie ręki, bez wychodzenia z domu, czyli wiedza dostępna w Mistrzu Branżu on-line!

W sklepie Mistrza Branży mistrzbranzy.sky-shop.pl zaopatrzysz się w:

1. prenumeratę Mistrza Branży,
2. wydania archiwalne Mistrza Branży oraz Mistrza Dekoracji
3. profesjonalne szkolenia – to aktualnie jedna z najlepszych możliwości rozwoju własnego oraz firmy, jak: szkolenia zwiększające skuteczność komunikacji, narzędzia podnoszące sprzedaż, a także wszystko to co pomoże ci odkryć nowe sposoby zarzadzania biznesem i pracownikami. Uchylając rąbka tajemnicy, już jesienią w naszym sklepie dostępne będą branżowe szkolenia on-line.

4. książki, w tym nasz bestsellerowy poradnik "Opracowywania etykiet" oraz wyjątkową publikację Alana Dunna "Wielka kolekcja dekoracji ciast". 

Wejdź >>> http://mistrzbranzy.sky-shop.pl/, korzystaj z szerokiej oferty i rozwijaj w sobie Mistrza z Mistrzem Branży już dziś!