Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Gregg Braden w Polsce! Human by design (Człowiek jako projekt), 27-28 kwietnia

dodano , Redakcja AK

Dwudniowe seminarium to eksperymentalny wykład, w którym amerykański naukowiec Gregg Braden przekracza tradycyjne granice między nauką a duchowością. W jakim celu? Żeby odkryć oparte na nauce techniki pobudzające niezwykły potencjał tkwiący w każdym człowieku!

Zanim zapytasz, dlaczego w Mistrzu Branży zapraszamy na spotkanie z Greggiem Bradenem, przeczytaj i przekonaj się, dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu.

Przyjrzyj się dokładnie badaniom, które wynoszą nas ponad tradycyjne myślenie dotyczące ludzkich możliwości. Nowe odkrycia, począwszy od ewolucji człowieka i genetyki, aż po współczesną neurokardiologię, obalają ponad 150 lat dotychczasowego myślenia o naszym pochodzeniu i możliwościach. Według nowych odkryć naukowych, współcześni ludzie pojawili się na Ziemi 200 000 lat temu, a razem z nimi – niezwykłe zdolności obejmujące głęboką intuicję, prekognicję, współczucie, empatię czy samoleczenie. Te zdolności istniały w ludzkich umysłach od początku, a nie rozwijały się powoli i stopniowo przez długi czas, jak dotąd sądzono.

Czy to możliwe, że zaawansowane stany świadomości, osiągane przez mnichów, szamanów, joginów i mistyków, uważane za rzadkie, w rzeczywistości mogą być normalną częścią codziennego życia?

Nauka jest jasna – w każdym z nas tkwi niezwykła moc wykraczająca poza to, co uważano do tej pory. Ten fakt prowadzi do jeszcze głębszej analizy i pytań – JAK MOŻEMY OBUDZIĆ TEN POTENCJAŁ W NASZYM ŻYCIU I W NAS SAMYCH?

Podczas dwudniowego spotkania z Greggiem Bradenem poznasz sprawdzone i łatwe w użyciu techniki, aby:

– uzyskać dostęp do głębokich stanów intuicji;
– dotrzeć do głębokich stanów emocjonalnego i fizycznego uzdrawiania;
– odkryć tajemnicę i znaczenie bardzo potężnych stanów tzw. super świadomości;
– zastosować te odkrycia w relacjach osobistych, biznesowych i podczas podejmowania ważnych, życiowych decyzji;
– realizować siebie w zgodzie ze sobą;
– poznaj tajemnice syntezy DNA, aby zrozumieć czym jest mózg w sercu i jak korzystać z komórek serca, które myślą, czują i pamiętają.

Więcej szczegółów na: GREGGBRADENWPOLSCE.PL

 

Patronat medialny: „Hipoalergiczni”, Happy Evolution