Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Wy-Miesiane Marzenia z Lesaffre Polska

dodano , Lesaffre, materiał promocyjny

Już od października trwa IV edycja akcji Lesaffre Prestige Group propagującej ideę społecznej odpowiedzialności biznesu na co dzień. Zapraszamy piekarzy i cukierników z całej Polski do aktywnego uczestnictwa, zaangażowania pracowników i pozyskiwania nowych lojalnych klientów.

Tematem przewodnim IV edycji akcji są „Wy-Miesiane Marzenia”, ponieważ powstanie każdej firmy poprze­dza marzenie, a jej budo wa zaczyna się od fundamen­tu, którym są wartości przekazywane pracownikom i klientom. Biorąc udział w akcji, mają Państwo możliwość zdobycia atrak­cyjnych nagród i wyjątkowych branżowych wyróżnień w postaci Jaskółek Odpowiedzialności. Jest to jednocześnie sposób pro­mocji Państwa aktywności. Dodatkową niemierzalną, ale jakże istotną „nagrodą” są: satysfakcja z udzielonego wsparcia i bezcenna wdzięczność potrzebujących, tzn. dzieci i młodzieży chorych na nowotwory – podopiecznych Fundacji Spełnionych Ma rzeń, która jest bene­ficjentem akcji. 

Novum IV edycji akcji jest sklep internetowy z fantami przeka­zanymi przez znane, popularne i cenione osoby. Można je w do­wolnym momencie kupić i przeznaczyć np. na prezent świąteczny. W sklepie można również opłacić „Cegiełkę LPG”, dzięki której udzielą Państwo pomocy chorym dzieciom. Każda wpłata wpływa bezpośrednio na konto fundacji. Nasz sklep to dodatkowa, wygodna i dobrowolna forma wsparcia Fundacji Spełnionych Marzeń.

I Ty możesz być społecznie odpo­wiedzialny. Wystarczy zdecydować się na jeden z trzech kroków:
1.Wejdź do sklepu i kup wybrany fant dla siebie lub na prezent.
2.Wejdź do sklepu i opłać wybraną „Cegiełkę Spełnionych Ma­rzeń”.
3.Podaruj do sprzedaży w sklepie swoją usługę lub produkt, które będą mogli kupić inni partnerzy akcji.

Podaruj do sprzedaży w sklepie swoją usługę lub produkt
www.sklep.prestige.lesaffre.pl

 

Zaproś do kupowania w sklepie swoich pracowników i klientów. W podziękowaniu za dokonanie zakupu otrzymasz certyfikat CSR, naklejkę do swojego punktu sprzedaży informującą o wsparciu i banner na stronę internetową oraz na portal społecznościowy.

Pomaganie Jest Proste!
CSR musi iść z duchem czasu. Dzięki temu sklepowi mogą Pań­stwo przystąpić do akcji, wesprzeć fundację i wypromować swoją piekarnię lub cukiernię. Każdy ma marzenia, ale nie każdy może je spełniać. Dzieci cho­re na nowotwory potrzebują naszego wsparcia, by spełniły się choć niektóre z nich. Zapraszamy do kupowania produktów Le­saffre objętych promocją u swojego odpowiedzialnego dostaw­cy i aktywnego korzystania z funkcjonalności sklepu z fantami i „Cegiełką LPG”. Pomyślmy o potrzebujących zwłaszcza teraz, w ferworze świą­tecznych przygotowań, dokonując zakupu w sklepie internetowym akcji. Już dziś odwiedź: www.sklep.prestige.lesaffre.pl

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Małgorzata Pielok Marketing & Business Development Manager Lesaffre Polska