Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Targi APC Kuma Bydgoszcz pełne nowości

dodano , APC KUMA, materiał promocyjny

Targi APC Kuma Bydgoszcz odbyły się 20 listopada 2018 r. i spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba odwiedzających – około 320 osób. Ten sukces nie byłby możliwy, gdyby nie zaangażowanie pracowników współpracujących firm, którzy przygotowali atrakcyjną i różnorodną ofertę wystawienniczą.

Zwiedzający targi docenili bardzo szeroki zakres prezentowanych produktów i usług oraz bogaty program merytoryczny towarzyszący wydarzeniu, złożony z interesujących konferencji, prelekcji i warsztatów. Podczas targów zaprezentowano ponad 200 nowości. Wśród nich pojawiło się wiele innowacyjnych rozwiązań dla sektorów cukierniczego, lodowego, piekarskiego i gastronomicznego, które z pewnością dostarczyły zwiedzającym bezcennych wskazówek, inspiracji i informacji na temat najnowszych trendów.

Dodatkowymi atrakcjami targów były występ Kabaretu pod Wyrwigroszem i loteria – ta dostarczyła emocji zwłaszcza tym klientom, którzy zdobyli nagrody. Zwieńczeniem wydarzenia był wyśmienity posiłek przygotowany przez szefa kuchni Hotelu City w Bydgoszczy.


Jeszcze raz składamy serdecznie podziękowania za udział w Targach APC Kuma Bydgoszcz. Mamy nadzieję, że przełożył się on na owocne kontrakty. Jednocześnie już teraz chcielibyśmy zaprosić do udziału w kolejnej edycji, która odbędzie się w listopadzie 2019 roku, a także współpracy na innych płaszczyznach związanych z organizacją tego wydarzenia. Targi APC Kuma Bydgoszcz to doskonałe miejsce budowania wizerunku firmy wśród niezwykle wymagającej i ciągle powiększającej się grupy przedstawicieli branż cukierniczej, piekarniczej, lodziarskiej i gastronomicznej.


Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i sugestie, są one dla nas cennym źródłem informacji i motywacją do dalszych działań, mających na celu udoskonalenie formuły targów tak, aby jak najlepiej spełniała oczekiwania naszych klientów.