Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Wyjazd na SIGEP – dla potencjalnych kupców

dodano , Redakcja AK

Prowadzisz biznes w branży lodziarskiej, cukierniczej, piekarskiej czy kawowej? Szukasz najlepszych produktów, nowych dostawców, partnerów biznesowych z całego świata? Znajdź ich wśród wystawców kolejnej edycji targów SIGEP. Zapraszamy do wyjątkowego wyjazdu biznesowego do Rimini w styczniu 2019 r.

Międzynarodowe targi żywności i napojów SIGEP obędą się już po raz 40. w Rimini, we Włoszech, w styczniu 2019 r. To najważniejsza na świecie impreza wystawiennicza dla rzemiosła lodziarskiego i jedna z najważniejszych w Europie dla branży cukierniczej i kawowej. Targi gromadzą tysiące przedstawicieli firm z całego świata związanych z branżami lodziarską, cukierniczą, kawową, czekoladową i piekarską.

Wystawcy zaprezentują: surowce, półprodukty, sprzęt i wyposażenie zaplecza, sklepów i kawiarni, aranżacje wnętrz, akcesoria do prezentacji, dekoracje, opakowania, transport, systemy kasowe, oprogramowanie oraz ubrania robocze, prasę i wydawnictwa fachowe.

Co roku impreza jest doskonałą okazją do śledzenia zmian i nowości również w branżach pokrewnych: piekarstwie, produkcji czekolady, pizzy i makaronów.

Poszukujemy w Polsce potencjalnych kupców, chcących poznać nowych partnerów – producentów wśród tegorocznych wystawców. Oferujemy:
- zakwaterowanie przez 3 noce (ze śniadaniem), 
- tłumacza
 podczas zaplanowanych spotkań z wystawcami, 
- transport z lotniska
 do hotelu i na tereny targowe, 
- lunch
 podczas targów
- oraz darmowe wejściówki.

W przypadku zainteresowania poznaniem szczegółów lub odwiedzeniem targów zapraszam do kontaktu.

Marzena Sadowska
Reprezentant Targów SIGEP
Tel. +48 791 219 207

targi@mgjconsult.pl
http://en.sigep.it