Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Książka za poprawną odpowiedź! [KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY]

dodano , Redakcja AK

Do mikołaja i gwiazdki daleko, ale my już teraz mamy dla Ciebie cenny prezent, do poczytania nie tylko w jesienne wieczory :) Odpowiedz, kto jest autorem powiedzenia: „Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem” i zyskaj najnowszą publikację dr n. med. Danuty Myłek „Oswoić alergie”!

Nie przez przypadek wybraliśmy słynny cytat, korzeniami sięgający starożytności. Idealnie bowiem pasuje do książek dr n. med. Danuty Myłek, która wie, jak duża jest zależność miedzy zdrowiem, stylem życia i dietą. Co ciekawe, autorka – ceniony alergolog w Polsce i za granicą – ma na koncie kilka książek o alergii, w tym publikację medyczno-kucharską „Od lekarza do kucharza”. W swojej najnowszej publikacji „Oswoić alergie” znajdziecie wiele cennych i praktycznych informacji o odżywianiu się w przypadku różnego rodzaju alergii.

Kto zatem chce wiedzieć, jak oswoić alergie lub poznać problemy osób cierpiących na alergie, by np. dopasować swoją ofertę (np. w cukierni, lodziarni) do potrzeb alergików, zapraszamy do konkursu:

  1. Podaj, kto jest autorem słynnego powiedzenia: Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem.
  2. Odpowiedź wyślij na adres mailowy: a.kania@mistrzbranzy.pl
  3. W tytule maila prosimy podać „Konkurs MB"

Na odpowiedzi czekamy do 12.10.2018 r. do godz. 12.00 :) Z pięcioma pierwszymi osobami, które przyślą prawidłową odpowiedź na nasze pytanie, skontaktujemy się mailowo i poinformujemy o wygranej. Książki wyślemy pocztą.

FINAŁ KONKURSU przed czasem: 10 października rano spłynęła ostatnia piąta poprawna odpowiedź w konkursie :) Niniejszym ogłaszamy finał konkursu, a wśród zwycięzców są: Pani Emilia z Gliwic, Pani Monika z Obornik, Pani Ewa z Mysłowic, Pani Barbara z Bytomia oraz Pan Antoni ze Świętochłowic. Nagrody zostaną wysłane pocztą.
Dziękujemy za udział, szybką reakcję i same dobre odpowiedzi (Hipokrates).

Redakcja Mistrza Branży