Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Festiwal Jogi w Wierchomli za nami!

dodano , Redakcja PS

Cztery dni pełne jogi, warsztatów kulinarnych, botaniczno-zielarskich czy kosmetyków naturalnych są już tylko we wspomnieniach uczestników Joga Festiwalu. VI Górskiego Maratonu Jogi w Wierchomli Małej.

Pierwszy dzień Wydarzenia to przede wszystkim pierwszy kontakt z festiwalową atmosferą. Rozpoczął się zajęciami z jogi dynamicznej prowadzonymi przez Katarzynę Enerlich, potem zaś swoje pięć minut miały dzieci, które ćwiczyły pod okiem Agnieszki Lasoty. Nie mogło też zabraknąć Żanety Geltz z Magazynu Hipoalergiczni, która przedstawiła 10 kroków do zdrowia, szczęścia i równowagi.


Kolejne dni obfitowały w kolejne atrakcje. Dla naszej redakcji najciekawsze były te, które dotyczyły kulinariów - mogliśmy podglądać m.in. Violettę Domaradzką i Roberta Zakrzewskiego z fundacji Run Vegan, Małgorzatę Sobczyk z Fundacji Szczęśliwi bez Cukru, a także blendować dla zdrowia i urody z Magdą Olszewską (autorką bloga Surojadek). Punkt kulminacyjny całego wydarzenia, czyli Maraton Jogi 108 Powitań Słońca, poprowadził Wiktor Morgulec.

W wydarzeniu wzięło udział około 180 osób, które spędziły czas aktywnie, zdrowo i mądrze. Sam Festiwal cieszy się już na tyle dużą popularnością, że organizatorzy postanowili, by w następnym roku trwał jeszcze dłużej. Ambasadorami tegorocznego wydarzenia byli: pisarka Katarzyna Enerlich; medalistka olimpijska Oktawia Nowacka (link do wywiadu!); autorka bloga Gotuję, nie truję Agnieszka Majewska; Wiktor Morgulec oraz trener Szymon Urban (znany jako „Muły i Brokuły”).