Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Rozdanie świadectw w ZS nr 1 w Żorach z Mistrzem Branży!

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

29 czerwca br., na zakończenie roku szkolnego w ZS nr 1 w Żorach, Klaudia Kolano i Dorota Wowra oprócz świadectw ukończenia II klasy otrzymały specjalne dyplomy Mistrza Branży. Dyrektor szkoły Andrzej Pierchała wręczył je laureatkom na forum szkoły.

Trzeba przyznać, że ZS nr 1 w Żorach to istna kuźnia talentów, o czym nasza redakcja miała okazję przekonać się wielokrotnie. Od początku istnienia Mistrza Branży staramy się uczestniczyć w szkoleniach Małej Akademii Mistrzostwa Zawodowego (MAMZ), które Szymon Konkol często organizuje w pracowni technologicznej żorskiej szkoły. Wśród uczestników szkoleń często można spotkać Klaudię Kolano oraz Dorotę Wowrę.

Przypomnijmy, uczennice Zespołu Szkół nr 1 w Żorach wzięły udział w naszym internetowym plebiscycie "Produkty i Receptury Wielkanocne", w którym zajęły wysokie miejsca w kategorii "Receptura Ucznia". Klaudia Kolano uplasowała się na 2. miejscu za recepturę: Babka marmurkowa, natomiast Dorota Wowra wskoczyła na 3. miejsce za recepturę: Muffiny czekoladowo-brzoskwiniowe. Kto ciekaw, może sprawdzić wyniki plebiscytu.

W nagrodę nasza redakcja przygotowała specjalne dyplomy, które przesłaliśmy Panu dyrektorowi Andrzejowi Pierchale z prośbą o wręczenie w naszym imieniu. Pan dyrektor, mało że zgodził się przekazać dyplomy osobiście Klaudii i Dorocie, to postanowił to zrobić na zakończenie roku szkolnego.

Właśnie w nocy dostaliśmy zdjęcia od Szymona Konkola, dobrze znanego nauczyciela i inicjatora MAMZ. Zapraszamy do ich obejrzenia.

A dziewczynom jeszcze raz gratulujemy!!