Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Szkolenie produktowe z firmą Semix

dodano , semix, materiał promocyjny

22 i 23 czerwca 2017 r. firma Semix zorganizowała szkolenie dotyczące swoich wybranych produktów, w tym nowości z bogatej oferty dla hurtowni współpracujących oraz piekarzy i cukierników.

Odbyło się ono w zaprzyjaźnionej firmie Mech-Masz ze Żnina, w jej nowej siedzibie Jaroszewo 80. Zaprezentowane zostały produkty, takie jak: bułka żytnia 100% , pikantny mix, nadzienie musli oraz wiele innych. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele handlowi z firm współpracujących oraz właściciele hurtowni, piekarze i cukiernicy. Oprócz pokazów produktów firmy Semix uczestnicy szkolenia mogli także zobaczyć urządzenia firmy Mech-Masz wykorzystane do pokazów, np.: piec ceramiczno-rurowy własnej konstrukcji , piec modułowy Modulo, smażalniki i inne. Podsumowaniem szkolenia były krótkie wykłady na temat produktów prezentowanych przez obie firmy.

Goście zakwaterowani zostali w kameralnym hotelu Martina w Żninie, gdzie wieczorem odbyła się uroczysta kolacja. Następnego dnia wyruszyli w wyjątkową podróż kolejką wąskotorową do Muzeum Archeologicznego w Biskupinie, tam pod opieką przewodnika poznali to wyjątkowe miejsce. Po powrocie odbyła się degustacja produktów cukierniczych firmy Semix, towarzyszyła temu szeroka dyskusja.

W związku z dużym zainteresowaniem uczestników firmy podjęły decyzję o cyklicznym organizowaniu takich szkoleń i zapowiedziały następne już jesienią tego roku. Dziękujemy wszystkim za przybycie! Pozdrawiamy!