Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Profesjonalne oświetlenie dla piekarni i cukierni

dodano , baro, materiał promocyjny

BÄRO jest wiodącym europejskim producentem rozwiązań oświetleniowych dla obiektów handlowych. Naszymi klientami są wiodący producenci mięsa i wędlin posiadający sklepy firmowe, firmy piekarnicze i wiele sklepów spożywczych różnej wielkości.

Światło promotorem sprzedaży
Światło jest ogromnie ważne w handlu, ale jeszcze większe znaczenie ma przy oświetlaniu świeżej żywnosci. Produkty piekarnicze i wyroby cukiernicze to towar, który klient kupuje „odruchowo”. Odpowiedni sposób wyeksponowania chleba, świeżo wypieczonych bułek czy też ciast i tortów może zachęcić klienta do zakupów o wiele wyższych niż planowane. Oto główne wyzwania które stoją przed nami w momencie podejmowania decyzji o profesjonalnym oświetleniu swojego sklepu:

  • Prezentacja jakości i świeżości i powiązane z tym optymalne oddawanie kolorów
  • Redukcja strat spowodowanych przez oświetlenie = redukcja emisji ciepła
  • Minimalizacja zużycia energii elektrycznej
  • Zapewnienie wyjątkowej prezentacji sklepu
  • Wzrost sprzedaży 

Oprawy oświetleniowe niemieckiej firmy BÄRO i koncepcje oświetlenia przygotowane przez nasz dział projektowy są kompletnym i doskonałym rozwiązaniem przy oświetlaniu piekarni, cukierni oraz działów piekarniczych w marketach.

Wyróżnia je m.in:
- doskonałe oddawanie kolorów i mniejsze wydzielanie ciepła co zapewnia maksymalna ochronę towarów .
 - wyjątkowo ciepła barwa światła – dzięki specjalnym modułom LED. Nadaje niepowtarzalny kolor pieczywu i wyrobom cukierniczym. Produkty nabierają „trójwymiaru” i przez cały dzień prezentują się świeżo i apetycznie.
- duża intensywność światła - nowa technika odbłyśników pozwala na uzyskanie jeszcze wyższej sprawności świetlnej czipów ledowych, co oznacza lepsze oświetlenie eksponowanych towarów i jednocześnie znacznie mniejszą ilość potrzebnych opraw.
BÄRO produkuje oprawy oświetleniowe dostosowane do potrzeb piekarni/ cukierni w 3 barwach led: dwie barwy podstawowe (2700K oraz 3000K) oraz barwę specjalną Golden Bread. Oprawy dostępne są w kilku modelach i z reflektorami o  różnych kątach padania światła.

Zdajemy sobie sprawę z wagi profesjonalnego doradztwa przy planowaniu sklepów, dlatego regularnie przeprowadzamy prezentacje u nowych klientów, współpracujemy z firmami zajmującymi się kompleksowym wyposażeniem sklepów - dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązanie dostosowane do ich potrzeb, skrojone na miarę.

Przygotowujemy profesjonalne projekty oświetlenia, wpieramy klienta na każdym etapie remodelingu lub budowy nowego sklepu.Przedstawicielstwo w Polsce:                        
BAERO Polska Sp. z o.o.
Ul. Poznanska 10a
PL-62-095 Murowana Goslina
Tel: +48 (668) 863568
katarzyna.czapla@baero.com
www.baero.pl