Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Mistrz Wielkanocy - plebiscyt

dodano , Redakcja AU

Zobacz jakie receptury przygotowali na Wielkanoc nasi mistrzowie oraz uczniowie i głosuj na tą najlepszą! Razem wyłońmy Mistrza Wielkanocy!

Baby, mazurki, a także chleb na zakwasie i pasztet - Wielkanoc daje pole do popisu w wymyślaniu i udoskonalaniu tradycyjnych receptur, które sprawią, że świąteczny stół będzie jeszcze bogatszy i bardziej smakowity! Wybierz recepturę, której autor  twoim zdaniem zasługuje na miano Mistrza Wielkanocy!  Wasze głosy to doskonała zachęta do dalszego rozwijania talentu. Przede wszystkim przeglądając złogoszone propozycje możecie znajleźć mnóstwo ciekawych inspiracji. 

 

 

W plebiscycie można głosować pod tym LINKIEM, oddając jeden głos na recepturę mistrza oraz jeden na wybranego ucznia. Wśród 19 zgłoszonych mistrzów znajdziecie szefów kuchni, mistrzów cukernictwa, technologów firm branżowych oraz blogerów. Możecie też swoimi głosami dopingować 13 młodych adeptów sztuki cukierniczej. Na wygranych czekają nagrody! A także tytuł mistrza! 

Głosowanie trwa od 4 marca do 8 kwietnia br. Po podliczeniu głosu, następnego dnia zostaną opublikowane wyniki, a nasza redakcja skontaktuje się z wygranymi. Życzymy powodzenia a czytelników zachęcamy do głosowania! 

Nagrody ufundowali: Lebo, Hurtownia Smakosz oraz Redakcja Mistrza Branży.