Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Kiedy zamawiamy skrzynki?

dodano , erg system, materiał promocyjny

To oczywiste, wtedy gdy ich potrzebujemy. Pomimo tego że niektóre nasze produkty cechuje sezonowość (np. skrzynki warzywno-owocowe), są takie momenty w roku, kiedy dochodzi do spiętrzenia zamówień. Niewątpliwie jest to okres przedświąteczny, wówczas nasi klienci dynamicznie reagują na zwiększony popyt swoich towarów.

ERG-SYSTEM, producent pojemników z wieloletnim doświadczeniem, zawsze przygotowuje i dostosowuje się do tendencji zakupowych obserwowanych u klientów. Są jednak okoliczności, w których to doskonałe przygotowanie nie wystarcza. Szczególnie chodzi tutaj o wykonanie indywidualnego znakowania skrzynek metodą sitodruku czy gorącego stempla. Informacje dotyczące znakowania możemy otrzymać wyłącznie od klientów, termin realizacji tych zamówień uwarunkowany jest przede wszystkim momentem złożenia zamówienia i akceptacji wzoru.

 

 

Kolejnym ważnym aspektem jest transport. W okresie przedświątecznym w związku ze zwiększoną liczbą przesyłek terminy dostaw zazwyczaj wydłużają się, co może się okazać kłopotliwe dla naszych klientów. Dlatego zachęcamy wszystkich do robienia zakupów z odpowiednim wyprzedzeniem, takie podejście pozwoli nam tak zorganizować produkcję, by spełnić oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Dysponowanie wiedzą o planach klienta w odpowiednim czasie gwarantuje bezpieczną i terminową dostawę.