Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Głosuj na najlepszą recepturę Mistrza i Ucznia w wielkanocnym Plebiscycie – do 25 marca

dodano , Redakcja AK

Bez wątpienia autorzy zgłoszonych receptur postarali się, by Wielkanoc w tym roku była na bogato! Zobacz propozycje doświadczonych technologów i mistrzów oraz ambitnych uczniów, którzy od kilku tygodni zabiegają o głosy Czytelników. Głosować można do 25 marca. Zapraszamy!

W naszych Plebiscytach jurorami są wyłącznie internauci, którzy wybierają najciekawsze receptury. Największa liczba głosów decyduje o zwycięstwie. O głosy czytelników zabiegają zarówno Mistrzowie (w tej kategorii gościmy mistrzów, technolgów i blogerów), jak i Uczniów (kształcących się w zawodzie piekarza, cukiernika i kucharza). Dla Uczestników Plebiscytu oraz Głosujących przygotowaliśmy miłe niespodzianki.

Żeby zagłosować w Plebiscycie, nie trzeba rejestrować się w portalu. Jednak rejestrując się, zwiększasz szansę na otrzymanie jednej z wielu nagród i upraszczasz procedurę potwierdzania swoich głosów.

Jeżeli nie chcesz się rejestrować? Nie tracisz szansy na nagrodę! Pamiętaj tylko, żeby odebrać mail i kliknać „Link potwierdzający oddanie głosu” oraz przesłać swoje aktualne dane kontaktowe (czyli postępować zgodnie z instrukcją podaną w mailu).

ZAPRASZAMY DO PLEBISCYTU >>

1. Sprawdź wszystkie receptury w Plebiscycie

2. Wybierz 1 recepturę w obu kategoriach:
- 1 propozycję w kategorii „Receptura Mistrza”
- 1 w kategorii „Receptura Ucznia”

3. Na końcu potwierdź głosy