Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Praktyki dla nauczycieli i instruktorów

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Chcesz podnieść kompetencje jako nauczyciel lub instruktor, poznać z bliska innowacyjne rozwiązania w branży piekarskiej, cukierniczej i gastronomicznej? Zgłoś się na bezpłatne praktyki.

Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości zaprasza nauczycieli oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu branży piekarniczej, cukierniczej i gastronomicznej do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków EFS pt.: „Czas na nas - praktyki dla nauczycieli i instruktorów praktycznej nauki zawodu”.

Projekt ma na celu podniesienie kompetencji poprzez realizację programu doskonalenia zawodowego w wiodących i innowacyjnych przedsiębiorstwach w formie praktyk. Dzięki nim wymienisz doświadczenia z najlepszymi, poznasz innowacyjne rozwiązania w swojej branży. Prowadzone przez Ciebie zajęcia staną się bardziej atrakcyjne dla uczniów.

Przewidywany czas trwania praktyk to 10 dni roboczych w wymiarze 8h dziennie. Liczba uczestników w projekcie to 210 kobiet oraz 70 mężczyzn (mile widziani nauczyciele powyżej 45 r.ż.).
Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne. W ramach praktyk zapewniamy: badania zdrowotne i ubezpieczenie NNW, wyżywienie, odzież, zwrot kosztów dojazdu, noclegi.

Zainwestuj w siebie i dowiedz się więcej na: www.mirip.org.pl
e-mail: katarzyna.sokolnicka@mirip.org.pl lub szkolenia@mirip.org.pl


Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości
ul. Smocza 27 w Warszawie
tel. (22) 838 32 11 (wew. 115, 154)
fax. (22) 838 35 53