Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Jubileusz na Plus

dodano , Redakcja MW, materiał promocyjny

To już 25 lat! Wspólnej pracy na rzecz rozwoju firmy Plus i na rzecz rzemiosła, które ma piękne i trwałe tradycje. Z okazji jubileuszu trwa kampania „Lodowe szaleństwo Plusa”, w ramach której powstanie jedyne w swoim rodzaju wydawnictwo – „Almanach Galeria Mistrzów”.

     
 


  www.plus.biz.pl

Almanach Mistrzów Branży Lodziarskiej 

 

Od 25 lat historia firmy Plus przeplata się z historią polskiego rzemiosła. Zawsze współuczestniczyliśmy w życiu, problemach i sukcesach rzemieślników, razem z nimi ucząc się, szkoląc i rozwijając. Wszystkim naszym Klientom, wśród których nie brakuje Przyjaciół, dziękujemy za tyle lat dobrej i owocnej współpracy! Jednocześnie serdecznie zapraszamy do udziału w kampanii

„Lodowe szaleństwo Plusa”, w której dla  laureatów przygotowaliśmy niespodziankę – portret malowany pastelami. Z tych niepowtarzalnych obrazów stworzymy „Almanach Galerię Mistrzów”.

Portret własny Mistrzów

Chcemy przygotować publikację, w której znajdą się portrety i wspomnienia osób, które tworzyły smak lodów 80 lat temu (cukiernia Marii Granowskiej), oraz twórców wspaniałych lodów na patyku „Bambino” z czasów PRL-u. Chcemy, żeby swoje miejsce znalazł tu każdy mistrz lodziarski, który chce osiągnąć szczyty możliwości.

„Almanach Galeria Mistrzów” jest tworzony z myślą o rzemieślnikach. Ma stanowić portret własny mistrzów branży lodziarskiej, pokazując ich różnorodność i niepowtarzalność. Do każdego portretu zostanie dołączona informacja mówiąca o osobie mistrza, jego dokonaniach i produktach.

Mimo że jest to początek kampanii „Lodowe szaleństwo Plusa” i sezonu lodowego, mamy już pierwszych laureatów uhonorowanych portretami malowanymi pastelami.

Dołącz do Galerii Mistrzów Branży Lodziarskiej
Ziemi Łódzkiej i nie tylko

 

 

 

Warunkiem sportretowania i zamieszczenia w Almanachu jest zakup:
- 600 kg proszków lodowych firm AKO lub 150 kg past Cresco,
- 600 kg sosów posypek cukierniczych firmy Cresco z Grupy Martina Brauna lub Dijo, frużelin Prospony, polew do lodów Terravita,
- 210 kartonów wafli Firmy Zborowski,
- maszyny do produkcji lodów typu „soft” marki IcEDream

Każdy ma szansę otrzymać swój portret malowany pastelami, kupując:
- 200 kg proszków AKO lub 50 kg past Cresco,
- 200 kg sosów Cresco lub Dijo, frużelin Prospony, polew do lodów Terravita
- 70 kartonów wafli Firmy Zborowski


Czas trwania kampanii: do 30 czerwca 2013 r.

 Wiosna z Plusem www.plus.biz.pl

Regulamin kampanii „Mistrzowie Branży Lodziarskiej Ziemi Łódzkiej i nie tylko”:

1. Sprzedaż i dostawa towaru realizowana będzie przez Firmę Plus sp. z o.o. w Łodzi lub spedycją za gotówkę lub za pobraniem.

2. Portrety zostaną wykonane przez artystę plastyka w siedzibie Firmy Plus w Łodzi lub w miejscu wskazanym przez zainteresowanego za pokryciem ½ kosztów przejazdu artysty.

3. Kampania ważna do 30 czerwca 2013 r.

4. Portrety, za pozwoleniem zainteresowanych będą wykorzystane w publikacjach branżowych, Almanachu Mistrza lub podobnych publikacjach.

5. Organizatorem kampanii „Mistrzowie Branży Lodziarskiej i nie tylko” są: PPU PLUS sp. z o.o. w Łodzi, AKO SA, Grupa Braun, Prospona, Dijo, Terravita, Firma Zborowska.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

PPU PLUS Sp. z o.o.
tel.: +48 42 674 52 24, 674 69 45, 674 13 22
mail: zamówienia@plus.biz.pl

Więcej informacji w załączonym PDF-ie