Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Poświęcenie sztandaru SRP RP

  Poświęcenie sztandaru SRP RP

  W czasie XXXI Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rzemiosła na Jasną Górę 24 czerwca 2012 r. nastąpi uroczystość poświęcenia sztandaru Stowarzyszenia Rzemieślników Piekarstwa RP.

  Więcej

 • Sprawdź swoją wrażliwość sensoryczną

  Sprawdź swoją wrażliwość sensoryczną

  19 czerwca br. firma Jars przeprowadzi rewelacyjne szkolenie nt. Jakość sensoryczna wyrobów cukierniczych i ciastkarskich. Oprócz części teoretycznej organizator zaplanował warsztaty, podczas których przetestujesz swoją wrażliwość sensoryczną.

  Więcej

 • Jak działa e-learning?

  Jak działa e-learning?

  29 maja br. w siedzibie ZSZ Izby Rzemieślniczej w Rybniku zorganizowano ogólnopolskie sympozjum Krajowego Ośrodka Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej (KOWEZiU): "Rozwój e-learningu jako odpowiedź na wyzwania uczenia się przez całe życie"

  Więcej

 • Promocja polskiej żywności w rękach ARR

  Agencja Rynku Rolnego (ARR) wygrała przetarg na realizację kampanii promocyjnej polskiej żywności za granicą na lata 2012-2014. W połowie maja Ministerstwo Gospodarki zawarło umowę z ARR.

  Więcej

 • Jedyne takie Forum

  Jedyne takie Forum

  W jednym miejscu zebraliśmy głosy branży na temat czystej etykiety, która wciąż budzi emocje. Forum udostępniamy Państwu za pośrednictwem platformy ISSUU.

  Więcej

 • Wydaj paragon

  Wydaj paragon

  Jeśli nie ominął Cię obowiązek stosowania kasy fiskalnej, pamiętaj o każdorazowej dokumentacji sprzedaży i wydaniu paragonu. Sprzedaż na tzw. zeszyt może być kosztowna.

  Więcej

 • Mierzymy EURO-manię!

  Mierzymy EURO-manię!

  Co twoja firma przygotowała z okazji Mistrzostw w Piłce nożnej? Propozycje prześlij na redakcja@mistrzbranzy.pl, najciekawsze wypowiedzi zostaną opublikowane!

  Więcej