Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Dobra passa dla słodyczy i ciastek

  Dobra passa dla słodyczy i ciastek

  2012 r. zapowiada się równie łaskawy dla producentów słodyczy jak 2011 r. W ubiegłym sezonie Polacy wydali na łakocie około 3% więcej niż rok wcześniej. Teraz może być jeszcze więcej. Popyt jednak wymaga zastrzyku nowości.

  Więcej

 • Jak kibicują piekarze i cukiernicy?

  Jak kibicują piekarze i cukiernicy?

  Euro 2012 to prawdziwe święto dla wielu Polaków. Wśród nich są piekarze i cukiernicy. Sprawdziliśmy, czy są prawdziwymi fanami piłki nożnej, podpytaliśmy, jak zamierzają kibicować naszym (na żywo, przed TV, w Strefie Kibica) i czy Euro 2012 postrzegają w kategoriach biznesu.

  Więcej

 • Sztuka częstowania

  Sztuka częstowania

  Apetyt rośnie w miarę jedzenia – tę genialną prawdę zna każdy, kto lubi dobre jedzenie, kto zasmakował w bogactwie lub choć raz zorganizował degustację swoich produktów. Degustację, która pozwala przekonać konsumentów do nowego, zaostrzyć apetyty i… poprawić wyniki sprzedaży.

  Więcej

 • Pożegnanie Tadeusza Kałasy

  12 czerwca br. o godz. 11.00 w kościele pw. św. Michała Archanioła w Warszawie odbędzie się msza św. żałobna za Tadeusza Kałasę (94 l.) - nestora warszawskiego piekarstwa.

  Więcej

 • Nocny Turniej ATSP Jędryka Cup

  Już dzisiaj o 21.00 na nowym stadionie Skry Częstochowa przy ul. Loretańskiej zmierzy się 12 zespołów podczas II edycji Nocnego Turnieju Piłki Nożnej ATSP Jędryka Cup!

  Więcej

 • Puchar z Pracowni Rarytasów

  Puchar z Pracowni Rarytasów

  Firma Wedel (narodowy sponsor UEFA EURO 2012) w swojej Pracowni Rarytasów stworzyła replikę pucharu Henri Delaunay'a. To nie pierwsze takie dzieło stworzone w całości z wedlowskiej czekolady.

  Więcej

 • Delikatesy w sieci

  Delikatesy w sieci

  Obecnie udział e-sklepów spożywczych w całości handlu spożywczego wynosi 0,1-0,2%. Jak będzie się rozwijał ten rynek za 5-6 lat?

  Więcej

 • Finał Agro Polska 2012

  Finał Agro Polska 2012

  Kilkadziesiąt najlepszych polskich firm z branży rolno-spożywczej odebrało nagrody podczas finału XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Promocyjnego AGRO POLSKA.

  Więcej

 • Więcej powierzchni dla wystawców

  Więcej powierzchni dla wystawców

  Następne targi piekarsko-cukiernicze w Stuttgarcie odbędą się dopiero w październiku 2013, a organizatorzy już planują wydarzenie. Podjęto nawet decyzję o powiększeniu powierzchni wystawienniczej o ok. 10 tys. metrów kwadratowych, aby sprostać rosnącemu popytowi.

  Więcej