Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Polska schmeckt na Grüne Woche

  Polska schmeckt na Grüne Woche

  Od piątku trwają największe na świecie targi producentów i przetwórców żywności. Podczas 77. edycji targów silną reprezentację mają Polacy. Na stoiskach można znaleźć polskie wędliny, wypieki, miody, wyroby mleczarskie oraz słodycze. Hasło ekspozycji to "Polska schmeckt! ("Polska smakuje!"), a jej symbolem jest jabłko.

  Więcej

 • Chleb na celowniku [aktualizacja]

  Chleb na celowniku [aktualizacja]

  W poniedziałek 16.01.2012r. Telewizja Polska wyemitowała kolejny odcinek programu reportersko- interwencyjnego "Celownik". Materiał "Ile chleba w chlebie"? uderzył w naszą branżę.

  Więcej

 • Seminaria Lodziarskie 2012

  Seminaria Lodziarskie 2012

  Najnowsze światowe trendy dla branży lodziarskiej, prezentowane podczas Międzynarodowego Salonu Lodziarstwa, Wyrobów Cukierniczych i Piekarniczych SIGEP, pojawią się też w Polsce.

  Więcej

 • Wybierz się na EUROPAIN

  Wybierz się na EUROPAIN

  Chcesz dopingować naszą reprezentację w finałowej rozgrywce o Puchar Świata w Piekarstwie? Jest okazja. Stowarzyszenie Piekarzy RP zaprasza do wspólnego wyjazdu.

  Więcej

 • Wyróżnij się!

  Wyróżnij się!

  Najnowsze modele telefonów komórkowych mogą zastąpić przenośny komputer - dzięki aplikacjom biurowym z łatwością odpiszemy na maile od kontrahentów, sprawdzimy grafik zajęć, a nawet przygotujemy prezentację!

  Więcej

 • Paragon na kontrolowanym

  Paragon na kontrolowanym

  Od poniedziałku 16 stycznia do 26 lutego rusza akcja "Weź paragon". W ramach akcji inspektorzy skarbowi skontrolują sklepy, bary i restauracje w miejscowościach turystycznych.

  Więcej

 • Expo Sweet na miarę mistrzów

  Dynamiczne, każdego roku urozmaicane pod wieloma względami i rozwojowe – takie są Expo Sweet, które po raz 4. inicjują sezon targowy. I w tym roku branże lodziarska, cukierniczo-piekarska znajdą u nas pełny przegląd nowości i zapowiedzi tego, co będzie obowiązywać w 2012 roku.

  Więcej